Kniha návštěv – recenze hostů na služby a ubytování
Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Je možné, že váš záznam bude viditelný pouze v guestbooku poté, co jsme jej přezkoumali.
Vyhrazujeme si právo upravovat, mazat nebo nezveřejňovat položky.
48 entries.
Posledníkovi Posledníkovi z místa Pardubice wrote on 15.5.2019 at 19:48
Poněkolikáté u Nosků a znovu naprosto spokojení. A o domácí kuchyni Noskových se nedá říct nic jiného než gastronomické rozmazlování. Vřele doporučujeme každému, kdo hledá odpočinek a relaxaci.
Melníkovi Melníkovi z místa Podůlší wrote on 14.5.2019 at 9:09
Opět supr. Byli jsme u Nosků podruhé na velikonočním pobytu i s naším pejskem. Ubytování perfektní, snídaně a večeře bohaté a výborné. Noskovi jsou velmi milí a vstřícní hostitelé, určitě se sem rádi vrátíme. Melníkovi a Amy
Balšánová Balšánová z místa Jiříkov wrote on 23.4.2019 at 23:14
Byli jsme zde potřetí a naprosto spokojeni. Domácí strava na 1 čistota všude a welness byl vynikající.Moc manželům Noskovím děkujeme za krásný velikonoční pobyt.
Zápotocký Zápotocký z místa Kolín wrote on 6.3.2019 at 10:15
Zvolil jsem si Penzion U Nosků na "relaxační víkendový pobyt", tedy sám a navrch přidal nějaké procedury. Výsledkem je odpočaté tělo i mysl. Procedury splnily očekávání a bolesti, které jsem měl před jsou pryč. Díky Noskovi, bylo to super !
L. Brabec L. Brabec wrote on 27.12.2018 at 21:46
In der Pension U Nosku habe ich die ganze Weihnachtszeit angenehm verbracht. Mit Vergnügen kann ich bezeugen, daß die vorigen Lobkommentare wahr sind. L. Brabec, Brandeis an der Elbe
Laďa a Marta Laďa a Marta z místa Litoměřice Ústí wrote on 24.12.2018 at 11:14
Velice krasný wellnes víkend v Penzionu u Nosků se superdomácí kuchyní jako od maminky to nemá chybu rádi se vrátime za relaxací pobytu vše super
Šárka a Zuzka Šárka a Zuzka z místa Beroun/Praha wrote on 16.11.2018 at 22:25
Jsou místa, kam se člověk vrátí a je zklamán, protože už to není, co před tím. To však neplatí o penzionu Nosek. Sem se vracíme již několikátý rok a vždy natěšené na relax, odpočinek, Noskovi a hlavně výbornou domácí kuchyni. Teď nezbývá nic jiného než čekat a těšit se na "zase za rok" 😊.
Schückovi Schückovi wrote on 3.11.2018 at 20:11
Kdo si chce odpočinout, ten musí navštívit Penzion U Nosků. Úplná pohoda, klid. K tomu výborně jídlo, relaxační procedury, krásné okolí. Určitě doporučujeme.