Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Je možné, že váš záznam bude viditelný pouze v guestbooku poté, co jsme jej přezkoumali.
Vyhrazujeme si právo upravovat, mazat nebo nezveřejňovat položky.
47 entries.
Dámská jízda Dámská jízda z místa Mladá Boleslav wrote on 14.12.2022 at 18:15
Velmi příjemně strávený víkend v soukromí.Výborná kuchyně, super wellnes zázemí, všude čisté a příjemné prostředí. Moc doporučujeme a zdravíme manžele Noskovi, vedete to skvěle!
Zuzana Kolínská Zuzana Kolínská wrote on 18.11.2022 at 20:56
Lepší místo pro "holčičí" víkend prostě není.My letos už podesáté a doufáme, že ne naposledy 😉Skvělé jídlo,pohodička,domácí prostředí-všechno prostě super!Letos jako bonus naprosto bombové počasí 🌞Mockrát děkujeme za krásný pobyt a těšíme se příště nashledanou🤗
Šárka Chroustová Šárka Chroustová wrote on 15.11.2022 at 22:12
Relax, pohodička a skvělé jídlo - jako vždy na jedničku 😎👍. Letos s velmi milým přivítáním a překvapením 😊. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Šárka Kopecká Šárka Kopecká z místa Petřvald u Karviné wrote on 24.10.2022 at 21:07
Rok uplynul jako voda a já jsem se opět vydala do Smržovky, kde mě již čekala má dlouholetá, skvělá kamarádka. Strávily jsme zde v Penzionu U Nosků báječných šest dnů odpočinku a relaxace. Tak jako v letech minulých i letos se o naše pohodlí starali báječní manželé Noskovi, kteří sami tento penzion provozují. Opět jsem si zde krásně odpočala, zapomněla jsem na všechny starosti všedního života a načerpala sílu a energii pro nadcházející podzimní období. Úžasná domácí kuchyně paní Noskové byla opět baladou pro naše jazýčky a bříška (jen se přimlouvám za menší porce 😉). Díky spousty procedur, které manželé Noskovi ve svém penzionu nabízejí, jsem báječně zregenerovala nejen své tělo, ale také duši (která to už potřebovala jako sůl 😊). A protože nám přálo počasí, vydaly jsme se do blízkého lesíku, odkud jsme si donesly spoustu krásných a voňavých hub. Rovněž výlet do nedalekých skláren v Harrachově a k Mumlavským vodopádům byl krásným zpestřením našeho pobytu. Proto kdo hledáte místo pro skvělý odpočinek a relaxaci doplněné o možnost podniknout různé výlety po okolí, vřele doporučuji tento skvělý rodinný penzion U Nosků. Už se těším na příští rok, až se sem opět vrátím. Vážení manželé Noskovi, děkuji Vám za Vaši péči a přeji Vám do dalších let hlavně pevné zdraví a jen samé spokojené klienty. Kopecká Šárka
Jana Holubová Jana Holubová z místa Smědčice wrote on 29.9.2022 at 20:51
Po třetí jsem se vrátila do pečující náruče báječných majitelů penzionu. Opět jsem si báječně odpočinula, skvěle si užila nabízené procedury, přímo božsky se najedla a znovu se přesvědčila o tom, že stále existují lidé, kteří svou práci dělají poctivě a s láskou. Manželé Noskovi jsou vždy usměvaví, milí a ochotní splnit takřka nesplnitelná přání a rozmary svých hostů. Ještě jednou veliké díky za báječný relax. Zase se vrátím, už se moc těším 😉
Šmerdovi Šmerdovi z místa Znojmo wrote on 5.8.2022 at 20:51
V penzionu u Nosků jsme byli potřetí a vždy zde byla příjemná atmosféra, skvělé ubytování a snídaně, krásné prostředí, jak uvnitř, také i okolí. A v neposlední řadě skvělí majitelé, kteří vše dělají srdcem ♥️♥️ Proto tento penzion doporučujeme s 5 ti hvězdičkami ⭐⭐⭐⭐⭐ To znamená: kvalita, čistota, ochota, krásné prostředí a profesionalita a za to Vám děkujeme Noskovi.
Silvia und Andreas Silvia und Andreas z místa Beelitz wrote on 19.7.2022 at 12:14
Wir kennen die hübsche kleine Pension und ihre sehr liebevollen Besitzer nun schon 22 Jahre und werden immer wieder durch ein neues Highlight überrascht. So gab es zu dem großen Pool nun einen warmen Außen-Whirlpool, in dem man herrlich entspannen und der Sonne beim Untergehen zuschauen kann. Einfach wunderschön. Das Essen war gut und reichlich und so konnten wir ausreichend gestärkt zu unseren vielen Wanderungen aufbrechen. Die Landschaft ist wunderschön und abwechslungsreich. Man kann gleich hinter der Pension loswandern und schon bald von bizarren Felsen aus die Landschaft bewundern. Auch entlang der Iser gibt es viele schöne Ausflugsziele. Ein Paradies. Wir kommen gerne wieder.
Ilona Ilona z místa Jilemnice wrote on 3.5.2022 at 9:47
U Nosků to stále žije a vše skvěle funguje. Hřejivé masážní lehátko a venkovní teplý bazén mohu vřele doporučit. Moc děkujeme za péči a výborná jídla.
Jan Hrabánek Jan Hrabánek z místa Černošice wrote on 2.3.2022 at 10:29
Již po několikáté jsme byli ubytováni v Pensionu U Nosků. Velice příjemné ubytování, výtečná strava, relaxační koupele a na dosah tanvaldského Špičáku.
Dagmar Šulcová Dagmar Šulcová z místa Praha wrote on 29.1.2022 at 22:58
U Nosků jsme s dcerou byly velice spokojené - krásná příroda, čisté a velmi útulné ubytování s úžasným výhledem. Na snídani a večeři jsme měly skvělé jídlo (velké porce) a byly jsme velice rády, že jsme s sebou mohly vzít i našeho pejska. Moc děkujeme Noskům za příjemný víkend a určitě zase někdy přijedeme. Byl to odpočinek!
Ilona Otahalova Ilona Otahalova z místa Jilemnice wrote on 30.11.2021 at 7:27
V penzionu U Nosků jsem byla již po čtvrté. Oáza klidu a velkovýkrmna U Nosků opět nezklamala. Je tu opravdu příjemné prostředí, úžasná relaxace v novém teplém venkovním bazénu a skvělá domácí strava včetně domácích moučníků a dezertů. Ideální místo pro odpočinek a soukromí. Velmi oceňuji, že sám majitel nedoporučuje pobyt pro rodiny s dětmi. Děti tu nemají vyžití, ale ostatní hosté ocení jistotu naprostého klidu. Moc děkujeme za péči a skvělé jídlo.
Taťána Taťána z místa Plzeň wrote on 25.11.2021 at 12:48
Už po několikáté jsme letos navštívili Penzion U Nosků a opět jsme byli více než spokojeni. Doporučuji všem, kdo hledá klid uprostřed přírody, kde může zapomenout na všechny starosti a kde se o Vás manželé Noskovi starají jako o vlastní.
Šárka a Zuzka Šárka a Zuzka wrote on 14.11.2021 at 22:01
Toužíte-li po klidném pobytu, příjemných wellness procedurách a výborné domácí kuchyni, pak pension U Nosků je ta pravá volba. Jako devítinásobné návštěvnice můžeme toto všechno potvrdit s naprostou jistotou. Pokud okolnosti dovolí, tak 10 je vytoužený cíl 😊 .
Alena a Petra Alena a Petra z místa Praha wrote on 9.11.2021 at 13:41
Velmi příjemní majitelé, kteří splní každé přání; fantastická nabídka wellness procedur (masážní vana, masáže, sauny, koupele, zábaly), zejména doporučujeme vířivku pod hvězdnou oblohou; excelentní poctivá domácí kuchyně a bohaté snídaně, přestože jsme byly v pensionu samy; skvělé vlakové spojení a v dochozí vzdálenosti spousta zajímavých míst; pejsci vítáni; v noci absolutní ticho a klid 🙂
Šárka Kopecká Šárka Kopecká z místa Petřvald u Karviné wrote on 12.10.2021 at 23:43
Rok uplynul jako voda a já spolu se svoji dlouholetou kamarádkou jsme opět zavítaly do RELAX PENZIONU U NOSKŮ. Byly to báječné čtyři dny, kdy jsme si skvěle odpočaly od každodenních starostí. Díky úžasným procedurám, které manželé Noskovi ve svém penzionu nabízejí, jsme svému tělu i duši dopřály úžasný relax. A jako "třešnička na dortu" byla vynikající domácí kuchyně manželů Noskových, díky níž se člověku rozhodně nepodaří zhubnout, byť by každý den podnikal několikakilometrové túry po krásném okolí penzionu. Pokud hledáte pro svůj odpočinek klid, pohodu, relax a dobré jídlo, vřele doporučuji navštívit PENZION RELAX U NOSKŮ, neboť zde máte vše pod jednou střechou. A kdo by chtěl poznat blíže krásy blízkého okolí, pan Nosek Vám dá nepřeberné množství typů na výlety. Milí manželé Noskovi, ještě jednou Vám děkuji za Vaši péči, vstřícnost a ochotu vyplnit nám jakékoliv přání. Přeji Vám v dnešní době hlavně pevné zdraví, taky štěstí a spoustu spokojených klientů, kteří se k Vám budou rádi vracet, stejně jako my. Už teď se těším na 23. září 2022, až se opět uvidíme. Mějte se krásně a v příštím roce na viděnou 😃.
Radka a Libor Radka a Libor wrote on 29.9.2021 at 14:14
Díky krásnému počasí se zdvojnásobil zážitek z pobytu u Nosků.Zapomeňte na diety,tady se opravdu výborně vaří a skvěle relaxuje.Okolí je pohádkově malebné a víkend i prodloužený krátký..Děkujeme,nebyli jsme tu naposledy!
Jana Holubová Jana Holubová z místa Smědčice, okr. Rokycany wrote on 29.9.2021 at 13:26
Po roce jsme se vrátily s kamarádkou k Noskům. A opět to byl balzám pro tělo i duši. Pobyt vřele doporučuji všem, kdo si potřebují odpočinout od všedního shonu a stresu. Klid, pohoda, výborné jídlo, vřelý a vstřícný přístup majitelů a relax ve výřivce, sauně, "škopku"(venkovní výřivka) či bazénu + spousta možností k poznávání okolních zajímavostí = to je pobyt v Penzionu u Nosků. Děkuji a těším se za rok naviděnou 😊
Helena a Jirka Helena a Jirka z místa Tábor wrote on 28.9.2021 at 14:29
Čtyři dny krásného prostředí a přírody, vynikajícího jídla a příjemného klidu a pohody. Vřele doporučujeme každému, kdo si chce odpočinout tělu i mysli.
Zdeněk Zdeněk z místa Soběslav wrote on 30.8.2021 at 11:17
V penzionu jsme strávili tři dni už po druhé jídlo, pití🍺a hlavně ten klid skvělé. Samozřejmě vřelost pana Noska super😜maximální spokojenost takže všem vřele doporučuji👍
Jan Jan z místa Banská Bystrica wrote on 13.8.2021 at 7:21
Vyberal som si ubytovanie pre tyzdnovy cyklopobyt s bazenom, ranajkami a dobrymi moznostami bicyklovania v okoli. Okrem toho, ze vsetko splnilo moje ocakavania, som nakoniec rad pridal aj vecere a vyskusal virivku, bolo to uplne skvele a odporucam kazdemu cyklistovi. Velmi ocenujem kludny areal bez santiacich deti; a domacich, ktori vam splnia vase prianie, ktore mate este len na jazyku...😄 Dokonca zabezpecia aj to, ze ked nie je predpoved pocasia prave najpriaznivejsia, nejako sa to spravi tak, aby to nebol ziadny problem. Velka vyhoda je blizkost vlacika, takze clovek nie je odkazany len na bicykel alebo auto. Dakujem velmi pekne za velmi prijemne stravenu dovolenku a drzim palce, aby to este dlho fungovalo👍
Pavel a Ilona Pavel a Ilona z místa Plzeñ wrote on 2.8.2021 at 15:31
Stravili jsme v penzionu U Nosku 5 dni ke konci cervence a byli jsme maximalne spokojeni. Klidna poloha, nadstandardni ubytovani, skvele jidlo a relaxacni procedury, to vse umocneno milym pristupem majitelu. Vrele doporucejeme vsem, kteri se chteji odreagovat, dat si do tela pri turach po okoli a nasledne prijemne zrelaxovat.
vladimír vladimír z místa praha wrote on 4.7.2021 at 16:36
Byli jsme ubytováni 1.7. až 3.7. a již jsme měli pozitivní zkušenosti. Opět jsme prožili parádní dva dny v klidu. Jako minule velké snídaně i večeře. Poprvé jsme se koupali ve vířivce s teplotou 38'C Nádhera. Příjemní lidé se o nás starali. Můžeme jen doporučit!!!! Ivana a Vládˇa
Helena Balšánová Helena Balšánová z místa Jiříkov wrote on 2.7.2021 at 16:07
Po čtvrté jsme se vrátili do penzionu a velice se nám líbilo. Nedá se majitelům vůbec nic vytknout. Jsou pohostinný velice obětaví. Nová venkovní vířivka je supr. Na odpočinek a relax velice doporučuji.
Jiří a Blanka Posledníkovi Jiří a Blanka Posledníkovi z místa Pardubice wrote on 17.6.2021 at 21:04
Letos už popáté a jako obvykle maximálně spokojeni. Vracíme se rádi a těšíme se vždy na Smržovku jako na návštěvu k milým přátelům. Domácí kuchyně majitelů je vyhlášená - k Noskům se prostě nejezdí hubnout, ale užívat si klid, procedury, pohostinnost...
Ilona Otáhalová Ilona Otáhalová wrote on 30.10.2020 at 11:32
V penzionu jsme před deseti lety strávily s kolegyněmi krásný prodloužený víkend s wellnes, domácí stravou a příjemným personálem. V září 2020 jsem se vrátila a Noskovi opět nezklamali. Skvělé jídlo, příjemné ubytování zářící čistotou, úžasný relax, pohoda a klid. Moc hezky se o nás starali. Vřele doporučuji. Klidné místo v přírodě a penzion rodinného typu zaručí, že si opravdu odpočinete, budete hýčkáni a nikdo vás nebude rušit.
Šárka Kopecká Šárka Kopecká z místa Petřvald u Karviné wrote on 1.10.2020 at 21:37
Od 25. – 28.9.2020 jsem strávila se svojí dlouholetou kamarádkou wellnes v penzionu U Nosků. Byl to můj úplně první wellnes a musím říct, že předčil všechna má očekávání. Pokud hledáte místo pro absolutní klid, odpočinek a relaxaci, je Penzion U Nosků to pravé ořechové 👍. Ubytovány jsme byly v krásném, prostorném pokoji, který zářil čistotou a kde jsme hned po příjezdu měly připravené heboučké župany s osuškou a ručníkem. Domácí strava jako od maminky, kterou nám po celou dobu pobytu paní Nosková připravovala, byla absolutní gurmánský zážitek. A protože nám téměř celý pobyt propršel, měly jsme dostatek času na to, abychom si užily spoustu relaxačních procedur, které ve svém penzionu manželé Noskovi poskytují. Prostě jsme se nechaly hýčkat a opečovávat a ten pocit, kdy se nemusíte o nic starat a naopak se někdo stará o Vás, byl k nezaplacení. Vřele doporučuji všem, kdo chce vypnout od každodenního shonu a starostí a chce si užít stoprocentní relax, pohodu a klid. P.S. Vážení manželé Noskovi, ještě jednou Vám moc děkuji za báječný relax víkend a už teď se těším na příští rok, až si u Vás opět báječně odpočinu. 😊
Dominika Šejvlová Dominika Šejvlová z místa Praha wrote on 22.9.2020 at 14:41
S mamkou jsme hledaly místo, kde si můžeme odpočinout, načerpat nové síly a trochu poznat přírodu. Tohle vše jsme našly v tomto úžasném penzionu a vlastně ještě víc. V penzionu jsme byly královsky hostěny, každý den jiný výběr jídla a jen pro nás dvě. Každý den příjemné popovídání. Využily jsme zde koupel i bazén a musím říct, že se mi nechtělo se vracet domů a jako že se nevracíme na stejná místa, tak na tohle jsme se dohodly, že pojedeme ještě aspoň několikrát určitě. Jsme moc rády, že jsme tohle místo objevily a našly příjemné místo, kam se můžeme vrátit. Moc děkujeme za vše a budeme se těšit na viděnou 🙂
Václav Plánický Václav Plánický z místa Praha wrote on 11.9.2020 at 12:19
Od 10.8. do 14.8. jsme zde strávili 5 fantastických dní. Je to oáza klidu v nádherné přírodě a velmi milém prostředí. V noci - absolutní ticho a tma, ideální pro odpočinek. Jídlo, bazén, procedury, ubytování a vše ostatní - super. Vřele doporučujeme a doufáme, že se i my zase vrátíme.
ivana Staňková ivana Staňková z místa Praha wrote on 19.8.2020 at 16:51
Již po několikáté jsem zde strávila pár dní.Musím říct,že to byl pro mě relax,který bych každému doporučila.Uprostřed krásné přírody je to nejlepší místo na odpočinek.Jídlo bylo super,jen malou připomínku bych měla-přibrala jsem zde 2 kg.Manželé Noskovi jsou vstřícní lidé,kteří se snaží pobyt zde maximálně zpříjemnit.Všem tento pobyt vřele doporučuji a těším se,že zde opět strávím několik krásných dnů.S pozdravem Ivana Staňková
Jaroslav a Lucie Divíškovi Jaroslav a Lucie Divíškovi z místa Vamberk wrote on 18.8.2020 at 20:40
Děkujeme za úžasný wellnes víkend, skvělé procedury. Špičková základna pro výlety. Bohatá strava a super příjemná obsluha. Určitě doporučíme a rádi se vrátíme. Jarda a Lucka
Francovi Francovi wrote on 15.8.2020 at 10:56
Byli jsme zde ubytováni již po třetí. Vše naprosto v pořádku. Pokoje velké, čisté. Polopenze více než skvělá. Výborná kuchyně paní domácí. Všude kolem je klid, takže úžasný relax u bazénu. Mockrát děkujeme za příjemnou dovolenou, určitě se ještě vrátíme. Francovi 😊
Šafránková Šafránková wrote on 2.8.2020 at 15:18
Naprosto úžasné prostředí a výhodná lokalita - kousek vlaková zastávka, turistické i cyklistické trasy. Ubytování krásně čisté a příjemné - dostatek prostoru, vybavení pokoje i koupelna . V noci všude klid a ticho, stejně jako tma, což po náročném sportovní dni velmi oceňuji! Snídaně luxusní a neskutečně velké, doplněné skvělým chlebem a koláči paní domácí. Ostatní služby jsou na výborné úrovni - bazén, sauna, koupele - perfektní relax a uvolnění svalstva a regenerace. Naprosto výjimečný je však přístup majitelů - jsou neuvěřitelně obětaví, ochotní a flexibilní, ve všem se snaží vyjít vstříc a snad není nic, co by nedokázali splnit. Nemá to jedinou chybu! Všem vřele doporučuji a moc děkuji 😍
Dana a Ivan Slepičkovi Dana a Ivan Slepičkovi z místa Brno wrote on 21.6.2020 at 19:48
Přijeli jsme za ubytováním a získali přátele. To je pro nás největší bonus. Úžasné prostředí, stravování, relaxační procedury na míru... to všechno bylo perfektní, poskytované úplně přirozeně a zdánlivě samozřejmě. K tomu příroda, památky, zážitky. Skvělý týden pro duši i pro tělo!
Jan Hrabánek Jan Hrabánek z místa Černošice wrote on 28.2.2020 at 16:06
Již druhým rokem využíváme služeb v Relax pensionu u Nosků. Musím říct, že pension je na výborném místě-výborná dostupnost autem, nebo vlakem na Špičák, nebo na Jizerskou magistrálu, výborné stravování, mílý majitelé a útulný prostředí pensionu. Doporučuji
Zdeněk Fajfr Zdeněk Fajfr z místa Vrchlabí wrote on 17.2.2020 at 21:28
Náš Valentýnsko-běžkařský víkend v Relax pensionu u Nosků byl absolutně skvělý. Internetové recenze jak zde na stránkách Pensionu, tak na booking.com můžeme jen potvrdit: výhodná poloha pensionu (ze Smržovky je to 10-15 min autem na nástupní místa Jizerské magistrály), klidné prostředí, vynikající domací strava (nadstandardně bohaté snídaně, výborné tříchodové večeře + skvělé moravské víno), možnost dokoupení fitness procedur... Navíc skvělá kombinace profesionálního přístupu a milé společnosti pana majitele a jeho paní. Doporučujeme všem. Sami určitě zvážíme tento pension při naší příští návštěvě Jizerských hor, třeba v létě na na kolo...😏
Marie Vacková Marie Vacková wrote on 29.8.2019 at 16:54
Právě jsme se vrátili z vašeho pensionu jsme moc spokojeni a určitě se vrátíme .
Ivana Ivana z místa Senec, Slovensko wrote on 27.8.2019 at 13:56
Navštívila som penzión sama s jedným vychovaným psíkom. Po náročnom období som potrebovala iba relaxovať a toto mi penzión splnil na 1-ku. Oddych, krásna príroda, raňajky úžasné, príjemní majitelia a wellness. Rada sa ešte vrátim.
Boledovicova Boledovicova z místa Praha wrote on 13.8.2019 at 17:47
Byli jsme tady s manželem oslavit výročí a moc jsme si to užili. Bohaté snídaně, krásné prostředí, úžasný welness a super bazén, který jsme měli jen pro sebe. Opravdu oáza klidu a pohody. Manželé Noskovi jsou moc milí lidé, kteří o penzion pečují s láskou a oddaností. Rádi se sem vrátíme. Zuzana a Martin
Kateřina Dufková Kateřina Dufková z místa Rejšice 57 wrote on 7.7.2019 at 21:13
Strávili jsme zde s přítelem víkend, max.spokojenost se vším. Moc doporučujeme všem. Pěkné ubytování, oáza klidu, Noskovi velmi příjemní lidé, se kterými se hezky povídalo. Snídaně i večere, velmi, velmi chutné. Na závěr dne koupání ve vyhřívaném bazénu,prostě vše opravdu relax. Přes den pohyb venku v okolí, vyhlídková smržovská trasa. Jen jsme již nestihli využít služeb wellness, tak snad příště. Děkujeme za vše.
Posledníkovi Posledníkovi z místa Pardubice wrote on 15.5.2019 at 19:48
Poněkolikáté u Nosků a znovu naprosto spokojení. A o domácí kuchyni Noskových se nedá říct nic jiného než gastronomické rozmazlování. Vřele doporučujeme každému, kdo hledá odpočinek a relaxaci.

Pavel Rožánek: Velmi spokojen, výborná kuchyně, příjemní lidé, hezké ubytování, vyhřívaný bazén, nemám výhrady proto dávám 5 z 5,doporučuji všem kdo si chce odpočinout.*

Vladimír a Ivana: Byli jsme na dovolené od 27.4. do 30.4.2018 Byli jsme maximálně spokojeni. Klidné prostředí, v penzionu na co si člověk vzpomene, výborná kuchyně a vydatné porce snídaní i večeří. Mám i osobní zkušenost, že si pan Nosek pamatuje to co máte rádi k jídlu i dva roky od posledního pobytu v penzionu. Velmi přátelský přístup až má člověk chvilkama pocit, že je součástí rodiny. O naší příští dovolené máme rozhodnuto.

manželé Judytkovi: Na velikonoční víkend 2018 jsme si sem přijeli odpočinout a to se také povedlo. Pokojík dobře zařízený, měli jsme soukromí. Náš pobyt začal večeří, která nás mile překvapila, domácí kuchyně paní Noskové je opravdu skvělá. Ještě víc překvapeni jsme byli následující ráno skutečně „obří“ snídaní, ze které si vybere každý podle svého gusta. Majitelé jsou velmi vstřícní, o své hosty se dobře starají, vše se s nimi dá domluvit. Pan Nosek je nejen dobrý hostitel, ale také výborný vypravěč. Vyzkoušeli jsme si tento typ pobytu, vybrali jsme si dobře a můžeme jen doporučit. Zdravíme manžele Noskovi a děkujeme za příjemný víkend.

Martina a Jirka: Vše v naprostém pořádku, byli jsme velice spokojení. Útulný, čistý pokoj, milí majitelé a výborné jídlo. Děkujeme a vřele doporučujeme.

Silvia: Nun ist es schon das 19. Mal dass wir hierher in den Winterurlaub kommen: der Olaf, der Stefan, der Andi, die Silvi, der Alex, die Maja und der Jonas. Trotz Erkältungen haben wir den Urlaub genossen. Die Pisten waren gut. Die Sonne schien drei Tage lang für uns und so hat das Skifahren noch mehr Spaß gemacht. Dieses Jahr waren wir am Spicak, in Rockytnice und in Redice. Der Jonas kann jetzt Schanze springen und sich auf der Piste drehen. Seine Mama traut sich die blauen und roten Pisten runter. Die Pension U Nosku hat uns wieder sehr verwöhnt und so gab es außer dem leckeren Essen zusätzlich eine wunderschöne Torte, viele Eisbecher und noch mehr Palatschinken. Das Massagebett ist eine Wucht und hat prima gegen Muskelkater geholfen. Wir vergeben 6 von möglichen 5 Sternen für die Pension! Und nächstes Jahr kommen wir wieder zum 20. Jubiläum. Silvia

Gabriela: Jestli se chcete nechat totálně rozmazlit, tak jedině v tomto penzionu. Byli jsme zde na Vánoční pobyt a rozhodně to byl vánoční pobyt v Ráji 🙂 Majitelé jsou velmi milý a vstřícní lidé, nic tu není nemožné, kuchně paní domácí je naprosto famózní a budeme možná potřebovat absolvovat otučňovací kúru. Moc děkujeme. Není nic co bysme vytkli. Už při odjezdu se nám stýskalo! Určitě se vrátíme  Gabriela, Jan a Lada

Šárka a Zuzka: Již se opakujeme, ale jinak to nelze – víkend byl opět naprosto super. Každý rok se nám chce domů méně a méně :-). Sice teď budeme minimálně týden schazovat nabraná kila, ale tak dobré jídlo na talíři prostě nechat nejde  . Už se těšíme na příští rok.

Novákovi: Moc děkujeme za příjemný pobyt ve vašem penzionu. Vše v naprostém pořádku, jídlo bylo výborné a pan domácí s jeho paní ještě lepší. Určitě jsme tam nebyly naposledy a těšíme se na Vás příští rok.

Melníkovi: Byli jsme tu podruhé a doufáme, že ne naposled. Do oázy klidu a pohody u Nosků se budeme rádi vracet. Vše bylo supr, počínaje skvělou snídaní, večer pak vířivka a masáž. Potřebovali jsme si odpočinout, což se nám povedlo a ani se nám nechtėlo domů. Pobyt u Nosků vřele doporučujeme.Tak doufejme, že brzy na shledanou.

Šimkovi: Celkový dojem z pensionu byl nad všechna očekávání. Ihned po příjezdu se nám pan domácí věnoval a vstřícně nás ubytoval do malebného a přesto prostorného pokojíčku, kde nám nic nechybělo. Na pokoji byl absolutní klid, okolních zvuků nebylo slyšet a v noci ani na krok vidět 🙂 Snídaně byla jako pro pány – exklusivní ( spousta pěti hvězdičkových hotelů by si mohlo vzít příklad). Celou snídani je přítomen pan domácí a jakmile vidí, že vám něco chybí, hned doplní nebo se aspoň zeptá. I přesto, že jsme neměli zaplacenou polopenzi, ochotně nám vyšel vstříc (Krkonošské kyselo a Koprovka s domácími knedlíky – jako od babičky). Když nevíte, kam na výlet, srší nepřeberným množstvím tipů. Vřele doporučujeme pro všechny, co mají rádi domácí přátelské prostředí a nepotrpí si na přehnaný hotelový luxus. Určitě budeme doporučovat dále. A doufáme, že bude volný pokoj, až zase budeme chtít na návštěvu. 🙂 🙂

Španihelovi: Tento rodinný pension doporučuji všem, kteří hledají příjemné ubytování a přátelskou atmosféru. Wellness procedury jsou na dobré úrovni. Paní Nosková je skvělá kuchařka, vaří s láskou a bez chemie. Pan Nosek je velmi komunikativní, ochotně obsluhuje pokud se chcete podívat po okolí, doporučí zajímavá místa na výlet. Děkujeme za krásný pobyt plný dobrého jídla a odpočinku.

Petříkovi: Děkujeme za krásný pobyt, doporučujeme všem lidem nejen v zimě, ale i v létě, můžete si vzít sebou pejska a majitelé se o vás starají jako v bavlnce….všem doporučujeme

Šíp: Děkujeme za příjemný pobyt, apartman byl útulný a snídaně velké a chutné, vždy teplý bazén a klidné večery. Příelkyně byla z 24h teplého 28+stupňů bazénu nejvíce nadšená. Přejeme hodně milých hostů!

Tomáškovi: Velké díky, vše bylo prostě super.

Posledníkovi: Takhle skvěle strávený prodloužený víkend snad nepamatujeme. Příjemné ubytování, v noci opravdová tma a ticho. Naprosto skvělá domácí kuchyně (a ty polévky – předchozí komentáře nelžou), pokaždé nějaká napečená mňamka jako dezert. Wellness – znovu opakujeme, že předchozí komentáře nelžou. A velké poděkování panu masérovi za masáž a skvělou konzultaci k rozcvičování před a po sportu. Moc děkujeme a přejeme majitelům hodně elánu. Rozhodně doporučujeme.

Balšánová: Děkujeme za velmi pěkný a pohodoví velikonoční pobyt ke kterému nemáme žádné připomínky,jídlo velmi dobré,pokoje čisté teplo a útulno,rovněž velnes neměl chybu.Určitě se ubytujeme znova

Melníkovi: Velikonoce 2017: Ubytování u Nosků je supr. Příjemní a ochotní majitelé, v penzionu čisto, teplo,výborné jídlo. Nebyl problém tady být i s naším pejskem. Určitě zas, a doufám, že brzy, přijedeme. Díky moc za fajn relax.

Věra: U Nosků se nám vždy líbilo a zase přijedeme. Zdravíme.

Zahálkovi: Děkujeme za krásný 4 denní silvestrovský pobyt. Rodinná atmosféra, skvělé jídlo, perfektní wellness. Rádi se vrátíme 

23.12. -27.12.2016: Děkujeme Vám oběma za pěkné vánoční chvíle strávené ve Vašem penzionu. Oceňujeme hlavně takřka rodinné prostředí a pohodu, vč. vybaveného welness a poskytnutých služeb. Přeji Vám proto do budoucna hodně zdraví, elánu, sil a spokojených klientů. S pozdravem Mirek a Eva Pečených.

Bohus Orsag: Velke podekovani manzelum Noskovym za skutecne perfektni vanoce. Kuchyne pani Noskove je bozi a to neprehanim. Nejvetsi podekovani jim oboum. Mohu vrele doporucit vsem co si chteji uzit dokonaly relax. Bohus Orsag s Romanou Pavlikovou

Šárka a Zuzka: Velký dík za již pátý „víkend s vůní konopí“. Znovu vše na jedničku s hvězdičkou a už se moc těšíme na další  

V_A_M: 25.10. – 29.10.2016: Zde je vše podřízeno tomu, co si přeje host, včetně stravovacích specialit. Což mimo jiné znamená, že se sem nedá jezdit ve snaze zhubnout, i když denně našlapete 10 km po překrásných okolních horách :-). Pokoje i sociální zařízení čisté, příjemně vytopené. Ač v Česku, zajímavý výběr moravských vín. Noci tiché a tmavé, krásné spaní. Snad jen malá lednička by v pokoji mohla být (noční žízeň …  ). Místo, kam se se člověk bude rád vracet.

Jiří a Helenka S.: Děkujeme za superodpočinkový relax pobyt . Vynikající domácí kuchyně,rodinné prostředí-ubytování i relax procedury znamenaly pro nás nádherně strávený týden dovolené.Manželé Noskovi svoji ochotou,péčí o každého hosta dělají nádhernou atmosféru rodinného penzionu. Díky za to. Mohu jen plně doporučit . P.S Nejezděte sem zhubnout-to se vám nepodaří.

Mrázkovi: Hezké ubytování, dobré jídlo, výtečný přístup majitelů .. jen bych opakoval předchozí pozitivní komentáře. Hlavní devizu ale vidím v široké nabídce Wellness procedur zvládnuté na profesionální úrovní a špičkovém vybavení. A to vše za velmi přijatelnou cenu.

Márovi: velice příjemné, milé, domácí prostředí, ochotní majitelé, stravování vynikající!

Katka: Pension můžeme jedině doporučit. Měly jsme zde (3 baby) super dovolenou. Ubytování čisté, pokoje s výhledem do lesa a prostorné. Bazén krásný, jídlo luxusní – domácí. Snídaně bohaté. Spousta vyžití pro děti. Majitelé jsou milí a moc ochotní  .

5.8.2016: Díky za krásný pobyt,pestrou a vydatnou stravu,čistý a útulný pokoj,ochotu a odpovídat na naše všetečné otázky. A v neposlední řadě trpělivost při řádění našich svištů. Budeme Vás všude chválit. Tobolkovi – Hořice

28.-31.7.2016: Děkujeme za krásný pobyt,vynikající domácí strava,na rodinný pension nadstandardní vybavení pokojů,skvělý bazén s nádherně teplou vodou,skvělé masáže,ochota a příjemné vystupování majitelů. Určitě budeme doporučovat a rádi se sem znovu vrátíme. Novákovi z Prahy

Lenka a Lukáš: + Vybavenost pokojů. Pokoje jsou krásné, moderně zařízené a čisté. K dispozici je stoleček s pohodlnými křesly, spousta úložného prostoru ve skříních, LCD televize a nesmírně pohodlná postel. Obvykle mívám problémy v cizím prostředí spát, zde jsem ale neměla sebemenší problém – postele jsou měkké, povlečení nesmírně příjemné a voňavé. V noci je v pokojích neproniknutelná tma a naprosté ticho, což také nahrává velice příjemnému spánku. Koupelna je rovněž vybavena dostatečnými úložnými prostory, krásnou čistou sprchou a fénem. + Wi-fi připojení. Internet na pokojích je rychlý a spolehlivý. + Strava. Snídaně jsou opravdu bohaté – talíř obložený salámy, sýry a zeleninou, domácí pomazánky, vajíčka, buchty, palačinky, ovoce, dezerty… každý den na nás čekalo nějaké příjemné překvapení. Samozřejmostí ke snídani byla také káva a džus. Také na večeřích jsme si bez výjimky pochutnali. Ke každé večeři jsme dostali poctivou domácí polévku, na které se rozhodně ničím nešetřilo a na které jsem si pochutnala, přestože obvykle polévky příliš ráda nemám. Večeře byly chutné, vše domácí a poctivé – člověk zde rozhodně nezhubne 🙂 Lze se domluvit prakticky na čemkoliv, pan i paní domácí nám vycházeli vstříc v každém našem přání, téměř vždy nám nabízeli, jestli nechceme přidat. 🙂 + Bar. Prakticky kdykoliv jsme měli možnost vybrat si z mnoha druhů kávy, vína, piva, nealkoholických nápojů či třeba zmrzliny. To vše na otevřený účet, takže jsme s sebou nemuseli neustále nosit peníze, což také považujeme za velké plus. + Bazén. Krásný, vyhřívaný bazén v absolutním soukromí, zdarma jsme měli k dispozici lehátka a nafukovací lehátka do vody. Voda byla opravdu příjemná v každém počasí, nebyl sebemenší problém, pokud jsme si chtěli bazén otevřít/zavřít podle toho, jak to vyhovovalo nám. + Wellness. Z mnoha nabízených procedur jsme využili relaxační masáž, při níž byla paní masérka opravdu pozorná, dalo se s ní domluvit na jakémkoliv přání. Rovněž jsme využili také infrasaunu, s níž jsme do té doby neměli žádnou zkušenost a ze které jsme byli nadšeni. Saunu je možné využít v absolutním soukromí, v němž jsme měli jistotu, že nebudeme nikým a ničím rušeni. Příjemným zpestřením byla také možnost pustit si v sauně vlastní hudbu. + Parkování. Auto bylo možné za poplatek zaparkovat ve dvoře a nemuseli jsme se tak bát o majetek v něm uschovaný. K vjezdu do dvora jsme dostali vlastní klíče od brány, takže jsme nemuseli být na nikom závislí a mohli jsme do penzionu a z něj odcházet podle libosti. + Domácí. Pan majitel je nesmírně přátelský, otevřený a maximálně proklientský člověk, který s nevídanou ochotou vyhoví každému přání, které si my, jako hosté, vymyslíme. Pro něj, stejně jako pro jeho paní, není nic nemožné a jde vidět, že svoje hosty mají opravdu rádi a v první řadě dbají o jejich spokojenost. Ke každému přistupují osobitě, přátelsky, snaží se přizpůsobit potřebám každého. Ochotně doporučí možnosti výletů podle konkrétních potřeb jednotlivých hostů. – Přestože jsme se intenzivně zamýšleli, nenapadlo nás nic, co bychom penzionu měli vytknout. Celkově jsme byli s pobytem u Nosků maximálně spokojeni. Snad ještě nikdy jsme se nesetkali s tak přátelským a osobitým přístupem, jde vidět, že majitelé pro svou práci žijí a mají ji rádi, což přináší ovoce v podobě spokojených hostů. Ač se jedná o rodinný penzion, vybavenost pokojů, stejně jako jeho nabízené služby, v mnohém předčí leckteré tříhvězdičkové hotely, se kterými jsme se potkali. Penzion rozhodně doporučíme a rádi se sem vrátíme, až se zas příště vypravíme do Jizerských hor.

9.7. -16.7.2016: Děkujeme za krásný a příjemný pobyt. Rádi se k Vám brzy zase vrátíme. Kocourkovi

9.7 – 14.7.2016: Moc Vám děkujeme za úžasné ubytování,skvělé snídaně /za vyhovění našeho přání-palačinek a krupicové kaše/a výborné večeře. Opravdu se nám tu velmi líbilo a určitě se zde znova ukážeme. Vít starší,Vít mladší a Kristýna Vopálkovi – Č.Budějovice

2.7. -6.7.2016: Příjemně strávená dovolená,hezké a čisté ubytování,dobré zázemí pro děti,bohaté snídańové menu,starostlivý pan domácí,který nám opekl buřtíka na ohni. Děkujeme Monika,Standa a Natálka Hladěnovi – Pardubice

4.7.2016: Děkujeme za krásné ubytování se skvělým a laskavým přístupem a za vynikající masáže. Bylo tady fajn. Vlaďka a Markéta Horňákovy – Nymburk

19.6.2016: Dostala jsem k narozeninám pobyt tady u Vás a byl to nejkrásnější dárek. Děkujeme za velmi příjemný pobyt,za Vás,protože jste úžasní. Bylo nám dobře a určitě se vrátíme. Magda a Aleš Svobodovi

12.6.2016: Děkujeme moc za velmi příjemný prodloužený víkend,bezva přístup, super ubytování a luxusní jídlo. Držíme palce,ať Vám to šlape dál,rádi se sem vrátíme. Manželé Šťávovi – Vysočina

Věra a Mirek: Opět jsme přijeli k Noskům, byli jsme spokojeni a za vše moc děkujeme. Senioři z Hradce.  

Koubovi: Byli jsme zde ubytovani na zacatku dubna spolecne s dvemi malymi detmi. Venku zrovna prselo. I presto jsme si to uzili. Deti ocenily zejmena prijemny pokoj,pratelskeho pana Noska,vynikajici jidlo a domaci,presto luxusni,dezerty,venkovni houpacku,mohly si pohladit venku kocicku. Uz se mic tesi na priste na koupani ve venkovnim vyhrivanem bazenu. Les je za vraty a tak si uzili i prochazku a nadherny vzduch. Moc dekujeme,ze nam manzele Noskovi vysli vstrict v pozadavcich i ubytovaci kapacite.

15. -17.4.2016: Moooc děkuji za luxusní pobyt.Jídlo bylo perfektní,masáže nezapomenutelné,pan Nosek milý a příjemný společník.Prostě vše nej,nej,nej…. Určitě se sem ráda s celou rodinou vrátím. Děkuji moc Jitka R.

Petra,Petra a Verča: Děkujeme za krásný a pohodový víkend, bylo to u Vás moc fajn  . Paní Nosková opravdu skvěle vaří, večeře jak od maminky 

24.3. – 28.3.2016: Děkujeme za krásný velikonoční pobyt,naprosto luxusní domácí kuchyni,čistý pohodlný pokoj, ochotu a vstřícnost. Rádi se vrátíme R.Miková a P. Krupička – Praha

24.3. -28.3.2016: Děkujeme za přepychový velikonoční pobyt,skvěle jsme se zrelaxovali,velice dobře najedli. Veliká pochvala p.Noskové za skvělé jídlo a p.Noskovi za velkou ochotu. Těšíme se na další návštěvu. H.Balšánová a V. Dostál

25.3. – 28.3.2016: Datum 29.03.2016 Velikonoční wellnes pobyt – v Relax pensionu u Nosků Děkujeme za krásný „velikonoční pobyt“.Bylo zde hezky,domácí kuchyně úžasná. Nezapomenutelný pobyt. Moc děkujeme. L. a M. Stupkovi – Křižanov

18.2. – 21.2.2016: Napili jsme se,užili jsme si a hostům z vedlejšího pokoje děkujeme za vynikající slivovici. A za vynikající kuchyni zdravíme paní domácí. Zase někdy příště. Ondríkovi – Roztoky

18.2. – 21.2.2016: Děkujeme za krásný prodloužený víkend,skvěle jsme zaběžkovali ,panu Noskovi za velikou ochotu ve všem vyhovět. Zas někdy nashledanou ! Lázničkovi – Bory

12.2. -14.2.2016: Děkujeme za ubytování,skvělý přístup,ochotu,velké porce jídla a pohodovou atmosféru. Tým Seat – Rituál s.r.o

Katka a Honza: Super víkend na užasném pensionku kam se jako už po několikáté rádi vrátíme.Super domácí kuchyně,relax,masáže,příroda a hlav  ně ticho k odpočinku.Zdravíme a zase příště 🙂  

30.1-6.2016: Mit Regen fing die Woche an und wir hatten grosse Angst, dass unser Ski-Urlaub ins Wasser faellt. Aber siehe da, nach einem Shopping-Tag in Harrachov kam der Schnee zurueck und am letzten Tag auch noch die Sonne. Wir hatten Spass und gutes Essen, wir hatten genuegend Alkohol und tolle Spieleabende. Zu unserem 17. Jubilaeum hier gab es ein geniales Feuerwerk und eine einzigartige Schneemann-Torte. Herzlichen Dank an Ales und Ola und Susanna. Die Reisegruppe Potsdam-Dresden.

22.1 – 24.1.2016: Velice příjemně strávený víkend,skvělý a velice ochotný personál,úžasné masáže. Domácí kuchyně výborná.není co vyčíst. Doporučíme. Maděrovi, Liberec

27. 12. – 2. 1. 2016: Báječný silvestrovský pobyt spojený s relaxací a výbornou kuchyní. Klidný domácí penzion, velmi příjemní majitelé Noskovi. Starali se o nás báječně, vřele doporučujeme. Slávka a Pavel
Věra a Mirek: Velmi příjemné přijetí a romantický víkendový pobyt dokázali nám zajistit manželé Noskovi, za které jim patří upřímné poděkování s přáním hodně spokojených zákazníků. 29.11.2015 senioři z Hradce
30.10. -1.11.2015: Víkend s vůní konopí. Doporučujeme vřele,u Nosků je vždycky skvěle Zuzka a Šárka
30.10. -1.11.2015: Romantický víkendový pobyt. Mnohokrát děkujeme za nádherný víkendový pobyt. Moc se nám tu líbilo a rádi se budeme vracet. Vše bylo naprosto dokonalé a každému můžeme doporučit. Manželé Kodytkovi – Džbánov
16.-18.10.2015: “Ein sehr freundliches Ehepaar sorgt für einen angenehmen Aufenthalt und für eine sehr gute Verpflegung.Wir hatten für 2Tage Frühstück und Halbpension gebucht. Alles sehr gut.” – Die Betten leider ein bischen zu hart. Kurt Schmidt
9.10. -11.10.2015: Velice příjemný pobyt,výborná kuchyně,pokud chcete hubnout tak sem nejezděte. Rádi se přijedeme opět najíst . Alena a Alena – Dobruška
26.9. – 28.9.2015: Romantický víkend v Jizerkách Moc děkujeme za příjemný pobyt.Skvělé procedury,krásná krajina.Poznali jsme skvělé lidičky kteří jsou vzácní.Ve společnosti našich přátel je budeme určitě doporučovat. Velké dík !! Dana a Franta Orlické hory
Manželé Zajoncovi: 25.9. – 28.9.2015 Romantický víkend v Jizerkách Děkujeme za moc krásný pobyt,příjemné zacházení,skvělé procedury.Určitě vřele doporučujeme. Jídlo bylo skvělé,ubytování čisté a příjemné. Ještě jednou děkujeme ! Manželé Zajoncovi – Praha
17. -20.9.2015: Mockrát děkujeme za velmi příjemný pobyt.Jsme motorkáři kteří nikdy nejezdí na stejné místo. V tomto případě uděláme vyjimku a určitě se sem vrátíme. Dana a Zdeněk – Lovosice
30.8.2015: „Pobyt pro seniory“. Děkujeme za příjemný a pohodový pobyt, za masáže které nám rozproudily naše stará těla.Děkujeme za bohaté snídaně a večeře. Někdy nashledanou – Manželé Sotonovi – Hejnice
Simona a Honza z HK: Děkujeme za úžasný pobyt ve vašem penzionu. Úsměv na tváři, ochota, vstřícnost, dobrá nálada, všude čisto, výborná domáci kuchyně a obrovské porce jídla..perfektní péče o hosty! Báječná výřivá vana a masáž zakončily dny po výletech v Jizerských horách. Velice si vážíme práce takových to lidí,kteří si přejí a udělají vše,aby se host cítil příjemně a odjížděl spokojen.Oáza klidu:) Přejeme pevné zdraví a nervy s námi hosty:) Jste jedineční!! Doufám,že se k vám po čase zase vrátíme!
16.8.2015: Děkujeme za krásný odpočinek a únik od všedních starostí a povinností. Užili jsme si tu nádherný klid,rozmazlování těla i ducha a neskutečnou pohodičku. Určitě rádi zase přijedeme. Alena a Jiří – Nymburk
10.8. – 15.8.2015: Příjemný pobyt,chválíme,chválíme. Děkujeme Jitka a Čenda Pavlíkovi
14.8.2015: Mockrát děkujeme za super pobyt. Jen litujeme, že jsme nemohli pobýt déle,ale to příště napravíme.Cítili jsme se tu jako u babičky na chatě,opravdu krásné domácí prostředí. Přejeme hodně zdraví a mnoho dalších spokojených hostů jako jsme byli my. Tom a Deniska Most a Teplice
13.8.2015: Vždycky jsem si říkala ,jak asi vypadal Ráj na zemi.Ted už to vím. Ráj na zemi jsme objevili u Nosků. Neuvěřitelný přístup rodinného tria dle hesla náš zákazník náš pán, naprosto úžasná domácí kuchyně paní Noskové,příjemné procedury – prostě paráda !!! Vřele doporučujeme s díky Horákovi
13.8.2015: Mnohokrát děkujeme za nádhernou dovolenou.Měli jsme se pohádkově,královské snídaně i večeře,počasí na objednávku.Velkou poklonu manželům Noskovým !!! Přejeme mnoho zdraví a sil do dalších „sezon“. Jana a Petr z Brna
7.8.-12.8.2015: Dakujeme za moc milé prijatie,cítili sme sa u Vás ako doma. Radi se k Vám vrátíme.Je tu krásny kúsok zeme. Prajeme Vám moc a moc spokojných hostí ako my. Alica,Milan a Tadeáš z Bardejova
1.8.- 8.8.2015: Děkujeme za velmi příjemný a pohodový pobyt. Moc se nám tu líbilo. Děti byly nadšené z bazénu s krásně teplou vodou a ze skluzavky s houpačkou a my zase ze skvělého pohoštění at už u snídaně či bazénu. Přejeme Vám ,at se stále daří! Veronika,Roman,Sofinka a Šíma.
3.8.- 8.8.2015: Moc děkujeme za krásnou dovolenou. Výborné jídlo a převeliká ochota. Moc děkujeme za výborné masáže a též za výbornou kuchyni. Noskovi by naučili naší vnučku Nelinku i jíst. Určitě doporučíme ostatním. Zlata, Slávek a Nelinka Otavovi
11-14.7.2015: Krásné rodinné prostředí.Příjemné ubytování a perfektní stravování. Rády se opět vrátíme. Holky z Dalskabátů
Kanarádky: Výborné jídlo, přátelská atmosféra, provoněný dům bylinkami. Velká vstřícnost ze strany majitelů. Doufáme, že to není poslední návštěva. Všem vřele doporučujeme, jak ženskému týmu, tak manželským dvojicím.
Eva a Marie: Děkujeme za pěkně připravený víkendový pobyt pro seniory v termínu od 8.5.-10.5. 2015 a doporučujeme ostatním. Nabízené služby – procedury bylo možno upravovat podle potřeby stejně tak i časy snídaní a večeří, vřele doporučujeme domácí kuchyni která neměla chybu. Eva z Ledče n/ Sázavou a Marie z Golčová Jeníkova
1.5. – 3.5.2015: Děkujeme za příjemný pobyt,výborné jídlo a pěkné procedury. Doporučujeme všem. Radka a Honza z Bělé pod Bezdězem
26.4. – 29.4.2015: Klidné,krásné prostředí,výborná strava,milý a vstřícný majitel pensionu. To je tak ve stručnosti popis 3 denního relaxu zde. Moc děkuji. Stanková Ivana – Praha
Vladimír: 26.4.- 29.4.2015 – Byl jsem zde příjemně překvapen, že i dnes se v pensionech skvěle vaří a navíc se nešetří na množství. Příjemné prostředí a příjemný majitel pensionu.Všem budu doporučovat. Vladimír z Prahy
Pavlasovi: Relaxační velikonoční pobyt – Naše návštěva proběhla v období od 3.4. – 6.4.2015 . Naprostá spokojenost,bez nejmenší chybičky.Perfektní ubytování,jídlo vyníkající. Pan majitel Nosek vždy na svém místě. Poděkování i dalším za bezvadné služby. Manželé Pavlasovi z Manušic.
Holanovi: 3.4. – 6.4.2015 “ Relaxační velikonoční pobyt u Nosků“ Příjemné prostředí,rodinné ubytování.Úžasná domácí strava. Moc děkujeme Jana a Václav Holanovi Hradec Králové
Šorfovi: Děkujeme Noskům za příjemný pobyt, hlavně relaxační procedury jsou perfektní. Kvalitou srovnatelné z velkými wellness centry, ale přístup je naprosto rodinný. Děkujeme ještě jednou za všechno a přejeme množství spokojených klientů . Ivana a Ivan Šorfovi z Příbrami
AW + PW: 13 -15.2.2015 Bylo super! Pyszne sniadania.The Best Dziekujemy AW + PW
25.12.2014 -2.1.2015: Děkujeme za krásné Vánoce a Nový rok. Rodina Bockových s dětmi a Jan Živný
24.12.- 28.12.2014: Chválíme kvalitu a množství jídla.Všude čisto a naklizeno. Dostáváte 1*. Děkujeme Andrea a Jirka Lužice u Mostu
19.12. – 26.12.2014: Děkujeme za krásný,klidný a pohodový vánoční pobyt. Díky dobrým podmínkám pro pohybové aktivity/tůry/ a náledných rehabilitačních procedur jsme si zde pěkně odpočinuli. Jídlo bylo vynikající a majitelé Noskovi o nás velmi dobře pečovali. Dáša a Pepík Kuttnerovi z Horního Slavkova
6.12.-8.12.2014: Děkujeme za pohodový relaxační víkend. Vzorná péče,výborné jídlo a úžasný klid. Petra a Martin
Š a Z: Již potřetí jsme si užily bezva víkend v tomto příjemném penzionku s milými hostiteli a výbornou kuchyní. Načerpaly jsme energii a odvezly si nějaké to kilčo navíc. Už se moc těšíme na příští rok    Šárka a Zuzka
A+K+V: 28.10.2014 – Prima relax v pravou chvíli,odpočinek,jídlo. Snad se zase vrátíme. Anička + Kamila + Vendula z Liberce
K+P: 24.-26.12.2014 Super relax víkend,jídlo výborný a sauna nejlepší. Obsluha na 1. Přibrali jsme 5 kg. Děkujeme Karel a Pavlína Praha
J+H+P+I+M: 17.10.-19.10.2014 – 3 denní pobyt Detox – Děkujeme za super strávený víkend.Vše bylo perfektní – pobyt,relax,jídlo,Noskovi. Bezva dámská jízda…. moc děkujeme !! Jana,Hanka,Petra,Iva a Magda z Liberce
Jana a Jan: 19.9.-21.9.2014 “ Romantický víkend“- Děkujeme za moc krásný a příjemný víkend, moc se nám tu líbilo,jídlo bylo dobré a bylo ho opravdu hodně. Procedury nádherné,relaxační. Majitelé moc příjemní lidé.Všem doporučujeme a rádi se vrátíme. Manželé Benešovi – Velvary
Gabi a Tomáš.: 12.9.-14.9.2014 Děkujeme Vám za pěkný relaxační víkend a hezký přístup k zákazníkům-pěkný rodinný přístup. At se Vám tu daří dalších x let. Gabriela a Tomáš Červení – Rýmařov
Jana a Jarda: 6.9. -12.9.2014  Krásný,klidný a pohodový pobyt.Výborné masáže i koupele,bylo o nás skvěle postaráno.Bezvadně jsme si tu odpočinuli. Děkujeme Jana a Jarda Fišákovi + Mat – Praha PS: Pobyt zde znamená,že následujících 14 dní nesmíte jíst nebo si musíte pořídit větší velikost oblečení.
Abrahámovi -Komíníci: Děkujeme Vám za moc pěkný víkend.Perfektní služby,výbornou stravu a skvělý přístup majitelů. Abrahámovi -Teplice
Marta a Milan: Děkujeme za krásný a pohodový prodloužený víkend ve vašem penzionu.Mohu jen doporučit.Rádi se opět někdy vrátíme  Marta a Milan z Děčína
Jirka a Pavla: Byli jsme zde.Bylo tu moc krásně. Chtěli nás tu asi vykrmit a potom sníst. Tak radši mizíme. Vrátíme se až zhubneme.- Jirka a Pavla Výchovi
Iva Fejfarová: Příjemný odpočinkový pobyt plný dobrého jídla láskyplného přístupu pana a paní domácích. Díky Iva Fejfarová
Bohumila Urbánková: Bylo mně u vás dobře a doufám,že bude i nějaké“příští“. Prožila jsem několik krásných pohodových dnů díky vaší péči a přátelskému jednání. Jídlo bylo perfektní a také lázeňská péče profesionální.Doufám,že si budu moci zase přijet načerpat nové síly.Díky Bohu Urbánková a Tom Praha
Manželé Svítkovi: Romantický pobyt v Jizerkách Děkujeme za krásný víkend,plný pohody,příjemných procedur,skvělé domácí stravy a krásného přístupu a milého chování majitelů Noskových. Rádi se k Vám vrátíme. J a V Svítkovi – Jimlín
Z+V Bečvářovi: Bylinkový májový prodloužený víkend v Jizerkách. Byli jsme tu spokojeni,klid+lázenské procedury+fantastické snídaně.Počasí tak napůl. Z+V Bečvářovi – Pardubice
J. Richter: Na Velikonoční víkend jsme nemohli najít lepší penzion. Beze zbytku splněná Velikonoční nabídka, příjemní lidé, nadstandardní stravování. Určitě se vrátíme. Richterovi
Sylva a Jan: Skvělý velikonoční pobyt,výborná domácí strava,výborná masáž,příjemné počasí pěkné výlety. Prostě bylo fajn !! Sylva a Jan Kastnerovi – Cheb
Andrea a Martin: Moc se nám u Nosků líbilo a krásně jsme si odpočinuli. Všechny služby byly naprosto dokonalé. Masérka je velmi příjemná paní, která má doslova zlaté ruce. Majitelé jsou velice milí a jejich domácí strava je doslova božská mana. Na pobyt strávený v penzionu budeme rádi vzpomínat a budeme ho všem našim známým doporučovat. Děkujeme. Andrea a Martin Novákovi, 20.4.2014
Marie a Jaroslav: Milí Noskovi.Děkujeme Vám za krásně strávený víkend.Maximální spokojenost.Výborné jídlo a pečlivé procedury.Musím se zmínit i o překrásném a přítulném pejskovi.Budeme vzpomínat a určitě Váš pensionek doporučovat.Ještě jednou velké díky. 6.4.2014
Honza a Hanka: Krásný,klidný,pohodový víkend.Péče pana a paní Noskových o hosty excelentní. Jídlo i masáže super.Jen si najít více času…… Honza a Hanka Hubených Příbram
Jitka Němcová: Děkujeme za krásně prožitý víkend, vřele doporučujeme, tady je všeho dostatek, opravdu super. Němcovic z Malšovic.
Lukeš Marek: Děkujeme za velice příjemný pobyt v tomto rodinném penzionu,jsme zde už podruhé a rádi se určitě zase vrátíme.Útulný pokoj,teplíčko,výborná strava,nezapomenutelné welnes s masáží a v neposlední řadě příjemná obsluha milých majitelů.
Silvia:: Wir sind wieder hier gewesen, das kann ein jeder lesen. Und wer nicht lesen kann, der schaut sich diese Bilder an. 15 Mal waren wir jetzt hier, das 16. Mal folgt, das schwören wir. Preussens Gloria und Sachsens Glanz überzeugen auch den kleinsten Hundeschwanz. Wir kommen wieder, das ist klar, mit ganz viel Freude nächstes Jahr, zu Torte, Eis, Braten, Sauna, Bombardino, Frühstück, Knödel, Slivovitz, Palatschinken, Bier….. und noch mehr – zu Ales, Ola und Buddy wieder her.
Manželé Průšovi: Vánoční pobyt zde byl velice příjemný. Ubytování pěkné, procedury dle našich představ, velký výběr, časově vždy přizpůsobené našim potřebám. Jídla bylo moc a dobré. Vše musíme hodnotit na jedničku. Všem vřele doporučuji. 
Kapešová: Vánoční pobyt- vřele doporučuji pobyt U Nosků, vynikající péče o klienta ve všech směrech. Pěkné pokoje, dobrá strava, vynikající osvěžující procedury. Děkuji.
Rodina z Teplic: Jezdíme na tento užasný pension už roky,vždy si zde skvěle odpočineme,nabereme sil a přibereme nějaké to kilo z luxusní domácí kuchyně 🙂 Těšíme se na zimní pobyt,objednáváme hromady sněhu o které nikdy není na Smržovce nouze. Děkujeme 🙂
Šárka, Zuzka: Vrátily jsme se do penzionu po dvou letech a opět vše na jedničku – pobyt, procedury, jídlo i Noskovi. Určitě se sem zase vrátíme a budeme dále doporučovat. Děkujeme.
Translate »